www.teknogem.com sitesi herhangi bir ticari kaygı taşımadan estetik, medikal, tıp, tıbbi cihaz ve sağlık hizmetleri ilişkili konularda kişileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir Bu site estetik, medikal, tıp, tıbbi cihaz ve sağlık hizmetleri ve bağlantılı konularda sadece site ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir.

Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz.Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kisiler bu uyarıları kabul etmis sayılırlar. Bu sitedeki bilgiler her gün geliştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur.

Yasa gereği bu sitede, hastalara ait öncesi-sonrası resimleri yayınlanmamaktadır. Bu sitede anlatılan tüm islemeler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam,tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurunuz.
www.teknogem.com internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz. Burada verilen bilgilere dayanarak başkıları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.

www.teknogem.com internet sitesinde yer verilen bilgiler, fikirler veya uygulamalar, yeni bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilir Bu sitedeki sayfalar en güncel uygulamaları ya da görüşleri içermeyebilir. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmaz. Buradaki bilgiler, tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir. Ayrıca bir tedavi için tüm seçenekleri içermeyebilir.

Site ziyaretçileri soru sorma formları, yada e-mail yolu, telefon, faks ile soru sorabilirler; bu sorulara sadece genel bilgiler seklinde cevap yazılmaktadır; sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmamaktadır, ilaç ismi verilmemektedir. www.teknogem.com’ın ve Teknogem mühendislik hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin tarafıma ürün ve hizmet tanıtımları, bilgilendirme, reklam, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları kapsamında internet, telefon, Whatsapp iletisi, SMS vb. iletişim kanallarını kullanarak irtibata geçmesine izin veriyorum.

Bu site kişisel yada ticari bir site değildir; Sitenin oluşturulması sırasında hiç bir firmadan maddi destek alınmamıştır. Siteye hiç bir şekilde reklam alınmamaktadır. Bu web sitesinin tek kuruluş amacı, internetin de asıl fonksiyonu olan, bilginin ücretsiz paylaşımı ve toplumun bilgilendirilmesidir. Site, bu sebeple, sadece ülkemizdeki toplumsal gelişime katkıda bulunmak amacıyla, hiç bir karsılık beklenmeksizin hazırlanmıştır.

Sitenin içeriği (teknogem.com) tarafından hazırlanmıştır Siteden faydalanmak için üye olmak yada herhangi bir ücret ödemek gerekmez. Siteye erişim serbest ve anonimdir. Site içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmaktadır Yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmalısınız.

Sitede sunulan içerik, grafik, görüntü, video, link, bilgi ve diğer materyaller, yalnızca (18 yas ve üzeri) ziyaretçileri aydınlatma ve bilgilendirme (uygulamalar ve cihazlar hakkında bilgilendirme) amacı taşımaktadır; herhangi bir yönlendirme amacı taşımamaktadır. Bu amaçla tüm tedavi alternatifleri, ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemler hakkında bilgiler verilmekte.

UYARI : Bu sitedeki görüntüleme cihazlarının bilgileri hiç bir şekilde herhangi bir hastalığa tanı konması yada tedavisinin yapılması amacıyla kullanılamaz. Sitenin içeriği, bahsedilen uygulamaları gerçekleştirmeye yönelik profesyonel anlamda öğretici bilgiler değildir. Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından site kurucusu sorumlu değildir.