NewTom 7G

KONİK IŞIN teknolojisi ilk kez omurga dahil vücudun tüm vücut bölgelerinden tomografi  çekebilmektedir. omuz ve kalça gibi. NewTom 7G yüksek kapasiteli ve güçlü yatağı sayesinde çok ağır hastalar içinde uygundur. (max 215 kg).  FOV’lar ve X-ışını dozları hastanın yapısına (özellikle pediatrik yaştakiler) otomatik ayarlanır. 90 μm’ye kadar çözünürlük ile detaylı görüntüleme, iç kulak gibi yapılar çok ince detayda analiz edilebilir. Hasta yatarken, motorlu tablo, kontrolsüzlükten kaynaklanan artefakt riskini sınırlar hareket. Aynı zamanda basit ve doğru şekilde hizalanmasını sağlar. Mükemmel cihaz erişilebilirliği ve esnekliği ile birden çok çalışma protokolleri var; bunlar statik Ray2D tekniği ile her açıdan 2 boyutlu röntgen, CineX protokolüyle 3D dinamik hacimsel tanısını ultra yüksek kemik dokusu tanımıyla verir.

KBB

Kulak Burun ve hava yolları hacim analizi. Dinamik ortogonal boyunca iç kulağın incelenmesiyle hastalıkları teşhis etmek hiç bu kadar kolay olamıştı. kemikçik zinciri, stapes platina, yarım daire biçimli kanallar, koklea ve bitişik yapıları. Yatma pozisyonunde çekimiyle uyku apnesi için hava yolu araştırması tedavileri için en ideal detayı verir. NNT yazılımı özellikleri tanı ve teşhis için vakanın hacimsel değerlendirmesini sağlamaktadır.

ORTOPEDİ

Çok düzlemli osteo-artiküler çalışmaları. Omuz, kalça, omurgaya ek olarak, küçük kemikler ve eklemler, NewTom7G ekstremiteleri değerlendirmek için oldukça kullanışlıdır. Gerekirse bir kontrast madde kullanımıyla en ideal ve en az doz ile net görüntüler; NewTom 7G ayrıca araştırma AR&GE yapmanızı sağlar Gelişmiş NNT yazılım işlevleriyle kapsamlı her yönden analiz yapılabilir.

DİŞ HEKİMLİĞİ, İMPLANT VE ORTOGNATİK AMELİYAT

Dental-Maksillofasiyal ve iki taraflı TME analizi. İkili görünüm ve simetrik temporomandibular eklemlerin analizi. Sharp 2D görüntüleme teknolojisiyle ideal görüntü oluşturur Latero-Lateral’den oluşan veri kümesi ve Ön-Arka Panoramik ve Teleradyografi görüntüleri; sefalometrik çalışmalarla ortodontik tedaviler yapılabilir. Maksillofasiyal  implant simülasyonu ile ameliyat planlaması ve ameliyat sonrası takip.

ADAPTİF DOZ KONTROL

SafeBeam ™ teknolojisi CBCT’yi otomatik olarak uyarlar ve CineX emisyon parametreleri limitlenmiş ışınla sadece seçili anatomik alana hasta özelliğine göre uygun doz uygular.

3D DÜŞÜK DOZ

NewTom 7G CBCT Düşük Doz protokolleriyle donatılmıştır, tarama sürelerini ışın emisyonu ile 7,2 s kadardır, en az sadece 1,4 saniyeyle ultra hızlı ECO tarama moduyla idealdir

EĞİMLİ AYARLANABİLİR BAŞ DESTEĞi

Baş ve Boyun için karbon fiber koltuk başlığı (Patent Beklemede) taramalarda 45 ° ‘ye kadar açılandırılabilir. En az doz ile sadece kulağı mükemmel şekilde çerçevelemek için konumlandırmak için en ideal yöntem. Hasta konforu yumuşak yastıkla desteklenmiştir.